DLACZEGO MUSZĘ PŁACIĆ, A KIEDYŚ ODBIÓR BYŁ BEZPŁATNY?

Niestety obecna sytuacja na rynku paliw (bardzo wysokie ceny) a także na rynku pracowników (brak chętnych do pracy oraz bardzo wysokie wymagania finansowe) sprawiły, że abyśmy mogli dalej świadczyć usługę odbioru zużytego sprzętu musieliśmy wprowadzić opłatę. Dokładamy wszelkich starań, aby usługę świadczyć szybko, sprawnie i profesjonalnie, pracowników od lat zatrudniamy tych samych na godziwych warunkach, mamy do nich zaufanie aby i Państwo mogli mieć zaufanie do nas, że usługa zostanie wykonana należycie z zachowaniem wszelkiej staranności, ale niestety nie jesteśmy w stanie świadczyć tej usługi bezpłatnie.


CZY KTOŚ POMOŻE MI ZNIEŚĆ SPRZĘT?


Nasi pracownicy sami wyniosą sprzęt z mieszkania, zwiozą windą lub zniosą po schodach  nawet jeśli jest to czwarte piętro bez windy. 


KIEDY MAM ZAPLACIĆ?


Płatności należy dokonać gotówką przy odbiorze sprzętu.


CO TO ZNACZY, ŻE SPRZĘT MA BYĆ KOMPLETNY?


To znaczy, że nie może być pozbawiony żadnych elementów, które są konieczne do jego prawidłowego działania, np. silnika, kompresora, bębna.

Czy zatem można coś wyjąć? 

Dopuszczamy możliwość pozbawienia komputera dysku twardego, także np. lodówki można  zabrać półki lub z piekarnika blachy.


JAK ZGŁOSIĆ ODBIÓR?


Sposobów zgłoszenia odbioru sprzętu jest kilka:

Formularz na stronie: FORMULARZ    wystarczy wypełnić i gotowe. Trzeba wybrać datę, podać adres pod którym znajduje się sprzęt do odbioru i telefon kontaktowy abyśmy mogli przed przyjazdem umówić godzinę.

Telefonicznie pod nr telefonu: 513 122 461 lub 22 725 17 60. Najlepiej dzwonić w godzinach 8:00-16.00 ale w innych godzinach też w miarę możliwości odbieramy telefon. Gdyby zdarzyło się że nikt nie podnosi słuchawki najlepiej wysłać SMS pod nr 513 122 461.

SMS 513 122 461- w wiadomości można podać adres odbioru, rodzaj sprzętu i oczekiwaną datę, albo można wysłać prośbę o kontakt.

E-mail. Można również wysłać wiadomość E-MAIL lub bezpośrednio na adres: biuro(at)proekoodpady.pl

CZY JEST MOŻLIWY BEZPLATNY ODBIÓR SPRZĘTU?

Tak. Bezpłatnie można oddać kompletny zużyty sprzęt wprost do naszego zakładu w Błoniu.

Również przy odbiorze komputerów stacjonarnych nie pobieramy opłaty.

Jest też możliwość odbioru bezpłatnie zużytych sprzętów od administracji budynków mieszkalnych- ale konieczny jest kontakt i szczegółowe umówienie warunków odbioru.


JAK PRZYGOTOWAĆ SPRZĘT?

Sprzęt powinien być gotowy do odbioru- odłączony i opróżniony. 

Nasi pracownicy nie posiadają uprawnień elektryków, hydraulików ani gazowników ale wyniosą sprzęt z mieszkania, zniosą go nawet jeśli będzie to czwarte piętro bez windy.